25 Eylül 2009 10:12

Kardeşler Hindistan'da

Owen Wilson, Jason Schwartzman ve Adrien Brody, Wes Anderson için Hindistan'ı gezdi!

Wes Anderson, beyazperdede sıradışı bir mizahın öncülüğünü yapıyor. Keyifli, hüzünlü ve garip filmlerini sevenler kadar sevmeyenler de var. Fakat, The Darjeeling Limited filmine kimsenin ilgisiz kalmayacağını düşünüyoruz. Owen Wilson, Jason Schwartzman ve Adrien Brody'nin rol aldığı yapım üç kardeşin Hindistan'da gerçekleştirdiği fantastik yolculukları konu ediniyor.İlk defa New York Film Festivali'nde izleyici ile buluşacak olan yapım, yıl sonundan itibaren tüm dünyada vizyona girme şansı elde edecek.
Yorumlar
  • Adrien işini biliyor merakla bekliyorum.

  • wes anderson'un her filmine bayılan, tarzını çok özgün ve güzel bulan biri olarak bu filmini de merakla bekliyorum. işin içinde adrien brodynin olması da beklentimi artırıyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir