25 Eylül 2009 10:12

Karl Malden Galerisi

Kaybettiğimiz usta oyuncunun kariyerindeki dönüm noktalarını hatırlayalım...

Karl Malden hayatı dolu dolu yaşadı. Beyazperdenin en usta oyuncuları ile kamera önüne geçti, küçük ekranlardan geniş kitlelerin kalbini kazandı. Gerçek bir karakter oyuncusu; ama aynı zamanda zeka fışkıran bir mizahın temsilcisiydi.KARL MALDEN GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN!
Yorumlar
  • bir kaç ay once yaşadığını oğrenip vay be bir insan bu kadar uzun omürlü olur diyerek imrendiğim oyuncu.sinemasever olarak şuana kadar sadece rıhtımların üzerinde filminde izleme şansına sahip oldum.ancak o rol bile usta bir aktor olmasını anlamama yetti.uzun omründe sevilen bir aktor olarak bilinmek ona yetti de arttı sanırım.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir