25 Eylül 2009 10:12

Kasabaya Sığmayan Hayaller

Christina Aguilera, Burlesque adını taşıyan müzikal projesine katıldı...

Moulin Rouge ve Cabaret arası çağdaş bir müzikal olması bekleniyor Burlesque'in. Christina Aguilera senaryosunu yazdığı müzikal için kamera önüne geçmeye hazırlanıyor. Yazdığı senaryonun Susannah Grant tarafından yeniden ele alındığı söyleniyor.2010 Ocak ayında çekimlerine başlanacak ola proje, büyük hayalleri olan bir kasaba kızını anlatacak. Hayallerini takip eden genç kız büyük şehirde striptiz kulübünde çalışacak bir süre. Peki ya sonra? Sonrasını filmde göreceğiz.
Yorumlar
  • Heyecanla bekliyorum. 21 Kasımda Burlesque sinemalarda. TRde yayınlanıcak mı bilinmiyor henüz, ama Mileyin Hannah Montanası yayınlandı ise Cher, Kristen Bell ve Christina Aguileranın yer aldığı bir organizasyonun kesinlikle vizyona girmesi gerekir diye düşünüyorum.Christina için çok heyecanlıyım. İlk sinema tecrübesi olucak ve yeni albümü çıkarmışken üzerine bu filmide patlatınca 2010 Xtina yılı olur.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir