25 Mayıs 2018 15:59

Kaş'ta Kamera Önü Oyunculuk ve Film Okuma kampı!

6-12 Ağustos tarihlerinde Kamera Önü Oyunculuk ve Film Okuma kampına katılmaya ne dersiniz?Karnaval filminin yönetmeni Can Kılcıoğlu, Kaş'ta oyunculuk ve film okuma kampı düzenliyor. 6-12 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek oyunculuk kampı,6 gece 7 gün sürecek.


2 kişilik bungalovlarda konaklanılacak kampta sabahlar meditasyon ile başlayacak, oyunculuk çalışmaları ile devam edecek, öğleden sonra kamera önü oyunculuk pratikleri, akşamları ise film/sahneler izleyip yorumlama-okumalar yapılacaktır


3 öğün yemek, konaklama, Dalaman Havalimanı-Kaş kamp yeri transferi, her gün kamp yeri-deniz ulaşım imkanı, kamp ücretine dahil olacak.

İletişim ve Ön Kayıt: +90 (533) 331 96 78


Bu kamp kaçmaz!

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir