8 Mart 2005 16:44

Katilin Güzeli

Travolta, Hayek'in peşinde

John Travolta-James Gandolfini ikilisinin , 1940'ların seri katilleri peşinde geçen bir maceraya atılacağını ve Lonely Hearts'da başrolleri paylaşacaklarını daha önce duyurmuştuk. İkilinin peşinde olacağı ilk katilin kimliği belli oldu, Salma Hayek.Todd Robinson'ın senaryosunu yazacağı ve ilk yönetmenlik denemesini yapacağı Lonely Heats'da, 40'lı yıllarda Amerikan gündemini bayağı meşgul eden iki seri katilin hikayesini anlatılacak. Hayek, katillerden Martha Beck'i canlandıracak ancak diğer katil Raymond Martinez Fernandez'i kimin canlandıracağı henüz belli değil. Çekimlerine Mart'ta başlanması planlanan film için şimdilik bir ay gecikme var ve ekibin Nisan'da Florida'da işbaşı yapması bekleniyor.Hayek'se yakında Colin Farrell'la rol aldığı Ask the Dust'la ardından da Penelope Cruz'la başrollerini paylaştığı Banditas'la beyazperdede olacak.
Yorumlar
  • Filmi dvd de izledim gayet güzel ve deeğlenceli bir de Salma ile Penelope beraber çok iyi olmuş. Zaten filmin sonunda bu 2 esmerden sonra sarışın oyuncunun güzelliği yalan geliyor

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir