27 Temmuz 2005 11:42

Kaybedenler…

Vertigo sinemanın da temel taşı oldu

DC Comics'in bayraklarından Vertigo serisinden Constantine'in ardından bir grafik roman daha beyazperde yolunda. SBC'nin bildirdiğine göre Friday Night Lights'ın yönetmeni Peter Berg, The Losers'ı sinemaya uyarlamak için görüşmelere başladı.Andy Diggle tarafından yaratılan ve Jock tarafından resimlendirilen The Losers, CIA adına çalışan gizli örgütlerden biri. Kolombiya'dan Afrika'ya, Amerika'dan Irak'a bir çok tehlikeli görevle baş eden ekip CIA'le anlaşamaz noktaya gelince öldürülmelerine karar veriliyor.Ancak kolay lokma olmayan usta ajanlar, CIA'in sahte helikopter kazasında ölmelerini açıklamasına rağmen suikastlerden kurtulup yeniden bir araya gelmeyi başarıyorlar. Bu seferki görevse, intikam. Konuyu ele almaya hazırlanan Berg kesin kararını verince gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • İlginç,bilhassa Latin Amerika'daki arkasında malum gizli servislerin olduğu soğuk savaş dönemi ''kontrgerilla'' faaliyetlerinin gözler önüne serilmesi iyi olur ama düşük ihtimal gibime geliyor.du baki nolcek:))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir