9 Haziran 2007 10:27

Kaybedenlerin İntikamı

Ünlü Vertigo çizgi romanı Losers beyazperdeye kazandırılıyor!

Yapımcılar uyarlamak için genellikle onları tercih etse de, çizgi roman dünyası sadece süper kahramanlardan oluşmuyor. Warner Bros. sıradışı çizgi roman uyarlamalarının gördüğü ilgiden yola çıkarak, Vertigo'nun ünlü çizgi romanı The Losers'ı beyazperdeye uyarlıyor. Yapım, üstleri tarafından ölüme terk edilen bir grup siyah CIA görevlisinin intikam almak için hayatta kalma savaşını anlatacak.Andy Diggle ve Jock'un çizgi romanını beyazperdeye uyarlama işlemi Jamie Vanderbilt'e, projeyi yönetme görevi ise süper kahramanların popüler yönetmeni Tim Story'e verildi.
Yorumlar
  • Süper kahraman olarak algılamak istemiyoruz fakat süperkahraman filmlerinin yönetmeniyle ek sıkışılmış. Bence ortada bir çelişki var, film çıksın göreceğiz. Umarım güzel bir yapım çıkar ortaya

  • Artık süperkahraman filmleri kabak tadı vermeye başladı bence....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir