13 Mayıs 2003 23:41

Kayıp Çocuklar 2'ye Seksi Vampir

1987 Yapımı LOST BOYS (KAYIP ÇOCUKLAR), vampir efsanelerini popüler kültürle birleştirerek büyük sükse yapmıştı. AMERICAN PIE'ın seksi sarışını Tara Reid, uzun bir aradan sonra çekilecek LOST BOYS 2'da başrol için düşünülüyor. Bu kez genç vampir çetesi erkeklerden değil dişilerden oluşacak: Bir diğer genç aktris Rachel Leigh Cook'un ve Kate Hudson'ın yanısıra, ilk filmin oyuncuları Kiefer Sutherland ve Corey Feldman da bu yeni popüler vampir filminde rol alacak.Tara Reid'e (fotoğrafta) iyi avlar dileriz. Ne diyelim, kaderde vampire yem olmak varsa, bari böylesine olsun...
Yorumlar
  • tara reid beğendiğim bir oyuncu inşallah film güzel olur.

  • eee...? çekimlere başlandı mı acaba?

  • Bir The Lost Boys sever olarak böyle bir projenin gerçekleşmemiş olmasına seviniyorum..Zaten epey eski tarihli olan projenin ilk filmden seneler sonra çekilmesi ve TLB'nin en büyük artılarından olan karakterlerinin ve oyuncularının büyük bir kısmı yerine son dönem popüler bayanlarının yer almasının film için pek iyi olacağını düşünmüyorm..

  • Tara Reid 'i her haliyle severim

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir