13 Mayıs 2003 23:41

Kedi Fırtınadan Çıktı

Warner Bros.'un merakla beklenen projesi Catwoman, kostümünü teslim edebileceği bir oyuncu arayışlarını nihayet sonlandırmış gibi gözüküyor. Nicole Kidman'ın kısa bir süre projeyle birlikte anılmasının ardından, beyazperdenin yıldızı parlayan bir başka güzeliyle anlaşma sağlanmak üzere. Şimdilik son derece olumlu giden görüşmelerden sonra anlaşma sağlanırsa, 7. sanat'ın yeni Kedi Kadını olarak Halle Berry'i izleyeceğiz.İçinde bulunduğumuz dönem çizgi roman uyarlamalarının altın çağı ise, bu dönemin en fırtınalı filmlerinden biri herhalde Catwoman'dır. Proje için adı geçen Ashley Judd ve Nicole Kidman gibi isimlerden sonra, rolün sahibi X-Men serisinin Storm'u Halle Berry olacak gibi gözüküyor.Tür sinemasının aranılan yıldızlarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Berry, Catwoman'a dahil olması durumunda, ikinci kez bir çizgi roman uyarlamasında yer alacak. Güzel oyuncu 2 Mayıs tarihinde, ilk bölümünde de yer aldığı X-Men 2 ile sinemalarımıza konuk olacak. Kedi kadın'ın yapım aşaması serüveni için, gözünüz üzerimizde olsun !
Yorumlar
  • halloween lütfen benim karıma sarkma.

  • halle berry'nin bu rolün üstesinden geleceğine inanıyorum hadi Halle yüzümü kara çıkarma bebeğim :)

  • KingPin de zenci olduktan sonra, kedi kadın neden zenci olmasın ki ?Bende zenci bir başrol oyuncusuyla, Kaptan Amerika'yı çekeyim bari..

  • ee pes yani...yuj..daha ne diyeyim ...bu kadarda olmaz hani...Nicole Kidman warken digerleri halt etmis ..gonul isterdiki tekrardan Michael Phieffir olmasi isterdim ama ne yazikki her gonullun istedigi olmuyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir