4 Haziran 2013 00:00

Kekilli'den Gezi protestolarına destek

Gezi Parkı'na bir destek de oyuncu Sibel Kekilli'den geldi.

Türk asıllı Almanyalı oyuncu Sibel Kekilli, Taksim Gezi Parkı protestolarına sosyal medya hesaplarından destek verdi.


Sibel Kekilli şu ifadeleri kullandı: "Sen insanların kanadını kesmeyi deneyebilirsin ama bunu başaramayacaksın. Türkiye'de hala demokrasi, özgürlükleri ve hakları için savaşan insanlar var" yazdı.


Haber Etiketleri: Taksim Gezi Parkı canlı yayın, Gezi Parkı canlı yayın, Taksim Gezi Parkı, Taksim Gezi Parkı haberleri, Gezi Parkı, Taksim Gezi Parkı olayları,taksim gezi parkı projesi, taksim gezi parkı beyoğlu, taksim gezi parkı harita, taksim gezi parkı nerede, taksim gezi parkı kışla, taksim gezi, parkı cafe, taksim gezi parkı özellikleri, taksim gezi parkı tarihi, taksim gezi parkı olayları, taksim gezi parkı eylemi,taksim gezi parkı canlı yayın , taksim gezi parkı canlı , taksim gezi parkı olayları, taksim yürüyüşü, taksim olayları, taksim gezi parkı olayları.

Yorumlar
  • herkesin safı belli

  • aman size destek versin zaten bu kadın :)) uzak dursun bizlerden.

  • kadın bütün dünyada izlenen game of thrones te oynuyor. daha ne

  • o gitsin kendi işine baksın. yanan kendi evi değil. kadın olduğu doğru olabilir ama oyunculuğu şüpheli. bu arada o oyuncu bozuntuları ne ülkeyi ne de halkı temsil ediyor. her skandal yaratan bu ülkede oyuncu veya ona benzer bişey. eğer türkiye cumhuriyetini bunlar temsil ediyorlarsa. bizim memleket dallas filminden beter olmuş demektir.

  • beklenen destek gelmiş

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir