12 Ekim 2010 00:00

Kekilli’nin filmi Avrupa 2010 adayı

Almanya'da tanınmış Türk kökenli oyuncu Sibel Kekilli'nin rol aldığı "Yabancı" (Die Fremde) adlı film, Avrupa Film Ödülü 2010 için aday gösterildi.

Avrupa Film Akademisi tarafından bugün Berlin'de yapılan açıklamada, Kekilli'nin, mutsuz bir evlilikten kaçtığı için ailesi tarafından takip edilen bir kadını canlandırdığı filmin bu yıl "ilk filmler" kategorisinde aday gösterildiğini bildirildi.

"La Doppia Ora", "If I Want To Whistle, I Whistle", "Lebanon" ve "Nothing Personal" adlı filmlerin de aday gösterildiği ödülün sahibinin, 4 Aralıkta Estonya'nın başkenti Talinn'de düzenlenecek olan film ödülü galasında açıklanacağı kaydedildi.


Sibel Kekilli'nin fotoğrafları için tıklayınız..

Yorumlar
  • hiç kanım ısınmayan ve sevmediğim şahsiyet

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir