21 Mart 2005 12:26

Kelebek Kanatlandı

Kutcher'ın etkisi kısa sürdü

Ashon Kutcher'ı farklı bir tarzda izleme şansı yakaladığımız 2004'ün düşük bütçeli ama başarılı filmlerinden Kelebek Etkisi yeniden kanatlanıyor. Ancak tüm kadrosunun değişeceği filmde ünlü aktörün de oynaması beklenmiyor.FilmEngine tarafından ikincisi beyazperdeye uyarlanacak olan filmin yönetmenliğini de, Maske'nin görüntü yönetmeni olarak tabıdığımız ve ardından Ölümcül Dövüş 2'yi yöneten John Leonetti yapacak. Filmin senaryosu da orijinal hikayeyi yaratan Eric Bress ve J. Mackye Gruber ikilisi tarafından yapılacak. Konunun yine ilk filmdekine benzer olması ve geçmişine yolculuk yaparak hayatını yeniden kurgulayan bir adamın hikayesinin anlatılması bekleniyor.
Yorumlar
  • Kelebek etkisi 1 çok kötü değildi,2. sini de izledim senaryosu çok basitti, evirip çevirmeye çalışılmış ama o bile olmamış zaten o senaryoyu kader kısmet temasıyla ninem anlatırdı. Her ikisi de yanına patlamış mısır abur cubur alınıp izlenecek türden filmlerden

  • Kelebek etkisi 1 çok kötü değildi,2. sini de izledim senaryosu çok basitti, evirip çevirilmeye çalışılmış ama o bile olmamış zaten o senaryoyu kader kısmet temasıyla ninem anlatırdı. Her ikisi de yanına patlamış mısır abur cubur alınıp izlenecek türden filmler..

  • hiç beğenmedim boşuna uğraşmışlaarrrrrrrr

  • 2.film için pek iyi değil diyorlar...Bekleyelim ve görelim..

  • argun arkadaşıma katılıyorum bende dvdsini izledim.güzel deil.yinede ilk filimin hatrına izlenebilir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir