22 Temmuz 2010 00:00

Kelepçeli Lohan!

Hollywood'un asi kızı Lindsay Lohan (24) dün özgürce geldiği mahkemden elleri kelepçeli olarak hapse götürüldü.

Adli takip kurallarını ihlal ettiği için bu ay başında 90 gün hapis cezası alan Lindsay Lohan dün gece cezasını çekmeye başladı. Teslim olmak için Beverly Hills'deki mahkemeye gelişinde ve hapse götürülürken Lohan'ı birçok TV helikopteri adım adım izledi. Sayısız basın mensubu ve hayranları da 90 günlük cezası Lohan'ın yüzüne okunurken mahkeme salonundaydı. Lindsay Lohan, geçtiğimiz aylarda Los Angeles'taki duruşmasına katılması gerekirken Fransa'nın festivaliyle ünlü Cannes kentinde gezmiş ve ABD polisine de "Pasaportum çalındı, o yüzden gelemedim." diye yalan söylemişti.


Lindsay Lohan kelepçeli, tıklayın


Hapis öncesi son kapak
Ünlü aktris Lindsay Lohan, şartlı tahliye kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle demir parmaklar ardına girmeden önce Complex Dergisi’nin Ağustos/Eylül sayısına kapak oldu. Mayıs ayında, sevgilisi olduğu öne sürülen Indrani’ye poz veren Lohan’ın fotoğrafları, derginin iç sayfalarında da yer aldı. Lindsay Lohan, uyuşturucu ve alkollü araç kullanırken yakalanmış, kısa süreli hapis yatmıştı. Geçtiğimiz günlerde de şartlı tahliye kurallarına uymadığı gerekçesiyle 90 gün hapis cezası almıştı. Yakınları Lindsay Lohan’ın berbat bir hafta sonu geçirdiğini, sürekli tırnaklarını kemirdiğini anlattı. Mahkeme kararı, Lohan’ın 20 Temmuz’da teslim olmasını öngörüyordu.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir