13 Aralık 2006 07:58

Kelly'nin Kutusu

Donnie Darko'nun yönetmeni Alacakaranlık Kuşağı'ndan getirdi!

Southland Tales isimli yeni filmini bitiren yetenekli genç sinemacı Richard Kelly, çok yakında The Box isimli projesinin çekimlerine başlıyor.Proje, Alacakaranlık Kuşağı dizisinin 60'larda çekilen bir bölümünü ve bölümün uyarlandığı ünlü Richard Matheson öyküsünü temel alacak. Kelly'nin senaryosunu ve yapımcılığını da üstlendiği film, gizemli bir kutu etrafında gelişen olayları anlatacak.Sorunlu bir çift buldukları tahta bir kutunun her açıldığında içinden para çıkmasıyla yavaş yavaş köşeyi dönmeye başlayacak. Fakat zamanla öğrenecekler ki, kutunun her açılışı aynı zamanda birisinin ölmesi anlamına gelmektedir.Klasik Alacakaranlık Kuşağı öyküsünün Richard Kelly'nin elinde nasıl bir filme dönüşeceğini şimdiden merak etmeye başladık.
Yorumlar
 • Tv'nin gelmiş geçmiş en kaliteli yapımlarında hala. (1959 - 1962)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

 • Müslüm tarihe geçti Müslüm tarihe geçti

  Vizyona girmesi heyecanla beklenen ve vizyona girdiği üçüncü hafta, 3 buçuk milyon izleyici sayısına yaklaşan Müslüm filmi sinema tarihine geçti.

 • Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor

  İngiliz güzel Lily James, başrolünü Mamma Mia filmindeki rol arkadaşı Dominic Cooper’la paylaşacağı yeni filmi için yapımcılarla masaya oturdu.

 • 16 Kasım vizyona giren filmler 16 Kasım vizyona giren filmler

  Bu hafta sinema salonlarında 4'ü yerli 8 film vizyona girecek. Haftanın dikkat çekenleri 4 kadının hayat mücadelesini konu alan Widows, Burcu Biricik ve Mert Fırat’ın başrollerini paylaştığı Her Şey Seninle Güzel ve Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları.

 • Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş

  Dünyaca ünlü bir çok süper kahraman figürünü yaratan Stan Lee, ölmeden önce yeni bir süper kahraman üzerinde çalıştığı ancak tamamlayamadığı öğrenildi.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir