7 Haziran 2006 13:00

Kendi Adına Çalışıyor

Hatcher o kadar da umutsuz değil

Desperate Housewives dizisinin yıldızlarından Teri Hatcher da kendi firmasını kurdu. Variety'nin haberine göre ISBE Productions adıyla eğlence sektörüne adım atan firma sadece Tv yapımları ve film üretmeyecek kitap anlaşmaşlarıyla da gündemi takip edecek.Hatcher yeni işinin başına da, kendisine oldukça güvendiğini belirttiği Jennifer Glassman'ı getirdi. Glassman dah aönce New Line Cinema'nın Halkla İlişkiler Departmanı'nı yönetmişti.Kendi işinin patronu olan Hatcher oyuncu olarak kamera karşısına geçmekten de vazgeçmiş değil. Güzel oyuncuyu Rod Lurie'nin Resurrecting the Champ'inde Samuel L. Jackson ve Josh Hartnett'in yanında izleyeceğiz.
Yorumlar
  • Resurrecting the Champ 10 numara 1 film.. herkesin izlemesi gereken özellelikle babaların izlemesi gereken çok kaliteli 1 film..

  • Samuel L. Jackson tek başınada olsa olur benim için yeter :))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir