21 Ekim 2010 00:00

Kendi filmini yasaklatıyor

Oscar ödüllü oyuncu Adrien Brody, bir federal hakimden kendisinin iki sene önce çektiği bir korku filminin DVD satışlarını durdurmasını istedi, çünkü yapımcıların Brody'ye halen 640,000 dolar borcu var.

Brody'nin İtalya'da çektiği "Giallo" isimli film sinemalarda gösterilmedi, fakat filmin DVD'leri salı günü satışa sunuldu.

Savunma avukatı Martin Barab, Adrien Brody'nin avukatının ödeme için Mart ayından beri büyük baskılar yaptığını iddia ediyor. Barab, dağıtım haklarının satışından gelecek 2 milyon dolar üzerinden Brody'ye ödeme yapılmasının planlandığını, ancak anlaşmanın bozulması nedeniyle yalnızca Brody'nin değil herkesin para kaybettiğini kaydetti.

Yorumlar
  • Borç yiğidin kamçısıdır öderler elbet

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir