22 Eylül 2006 15:03

Kendimi Kontrol Edemiyorum!

Liv Tyler çocuk istiyor. Diane Keaton ise ev arkadaşı. Nasıl mı?

Diane Keaton, Dax Shepard ve Liv Tyler hep beraber Smother adını taşıyan bağımsız bir yapımda rol almaya hazırlanıyorlar.Tim Rasmussen ve Vince Di Meglio senaryoya imza attı, Di Meglio film için kamera arkasına geçmeye hazırlanıyor. Film, işten çıkarılan bir adamın traji komik öyküsünü anlatıyor. Karısının çocuk isteğinden bunalan adam, annesinin boşanarak yanına taşınmasıyla da iyice deliriyor... Bu arada filmin iki yaratıcısı, License to Wed isimli bir proje daha hazırlıyor. Filmde evlilik öncesi kursuna katılan bir çift, kursun gizlice düzenlediği sınavlardan geçerek, ilişkilerinin gücünü sınıyor!
Yorumlar
  • sıradan bi konu ama oyuncu faktörü önemli tabi....

  • liv tyler varsa iyi bişeydir kesin..

  • konusu ilginç liv tyler la da filmin güzel olabileceğini düşünüyorum

  • liv tyler falan güzelde filmin konusu bana pek cazip gelmedi..

  • konusu aslında çok sıradan gibi geldi bana ama ..liv tylor bu konuda başarılı bir projeye imza atabilir gibi geliyo...sıradan ama güzel olur kanımca...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir