25 Eylül 2009 10:12

Kendine Çalışan Muhbir!

Usta oyuncu Matt Damon gerçek olaydan uyarlanan yeni filminde şirketine kazık atan taze ajan rolünde...

Kurt Eichenwald'ın The Informant kitabı, Steven Soderbergh tarafından beyazperdeye uyarlanıyor. Film doksanların başında yaşanan ilginç bir ajanlık hikayesini konu edinecek. Bir şirkette üst düzey olarak çalışan bir müdür şirketinin müşterilerini dolandırdığını FBI'a bildirir ve gönüllü olarak ajanlık yapmaya başlar. Fakat taze ajanın hastalıklı yapısı ve en önemlisi bu esnada kendi cebini de doldurması büyün iyi niyetine rağmen hapsi boylamasına neden olur.Kurt Eichenwald'ın kitabının bir şirket komedisi tadında olması, Steven Soderbergh'in filmine de bir komedi havası vermiş. Matt Damon'ın sıkı bir performans sergilediği söyleniyor.
Yorumlar
  • Beyazperde de oyunculuğuna ve kendisine alışamadığım ısınamadığım nadir oyunculardan birisidir Matt Damon.Filminin fragmanınıda dün izledim performansıyla öne çıkıyor yine, ödül törenlerinde sürpriz yapabilir.

  • merakla bekliyorum bu yapimi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir