26 Mart 2004 19:56

Kevin Smith'in Son Filminde Oynamak İster miydiniz?

Aykırı yönetmen Kevin Smith, bir kere daha, hayranlarına bir filminde oynama şansı sunuyor. Smith'in web sitesi ViewAskew.com'da çıkan -her zamanki gibi mizah dozu yüksek- açıklamasında şu satırlar yer alıyor: "View Askew, boş zamanı ve sinema filmi üzerinde ölümsüzleşmeye acil ihtiyacı olan herkesin 15 dakikasını ödünç almaya hazır! Daha önce Amy'nin İzinde, Dogma ve Sessiz ve Derinden'de olduğu gibi, son filmimiz için de ekstra oyuncu ihtiyacımızı sizlere duyuruyoruz." Açıklamada, filmde rol almak isteyen herkesin üzerinde telefon numarası yazan bir fotoğrafını, erişim bilgilerini ve kişisel istatistiklerini Cuma gününe kadar aşağıdaki adrese göndermesi isteniyor: I WANNA BE A JERSEY GIRL!, c/o Mike Lemon Casting, Callowhill Office Center, 413 North 7th St. Suite 602, Philadelphia, PA 19123.
Yorumlar
  • yaa evet cok sinirliyim 2.gun once viewaskew.com'da haberi gorunce ve son katilim tarihin 31 agustos oldugunu duyunca ayrıca ben affleckle aynı karede gorunme fırsati oldugunu da ögrenince cokkk sinirlendim cokkk :-(

  • Nihayet keşfedilmem için bi fırsat :PPP

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir