5 Ekim 2011 00:00

Kevin Spacey Boğaz'a karşı prova yaptı

Oscar ödüllü aktör Kevin Spacey, önceki akşam otel balkonunda tekst okurken görüntülendi.

KURULUŞA YARDIM GECESİ
Oscar ödüllü aktör Kevin Spacey, önceki akşam The House Hotel Bosphorus'ta özel bir davet verdi. Genç aktör, yazar, yönetmen ve yapımcı adaylarına destek amacıyla kurulan Kevin Spacey Kuruluşu'nu tanıtımı için düzenlenen davete cemiyet ve sanat dünyasının önde gelen isimleri katıldı.


YEMEK ÖNCESİ TEKST OKUDU
Spacey, davete saatler kala otelin en üst katındaki kral dairesinin balkonunda görüldü. Ünlü aktör, 6 Ekim'de Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde sahnelenecek "III. Richard" adlı oyun tektine çalışıyordu. Son ana kadar Boğaz'a karşı teksti okumaya devam eden aktör, ardından yemeğin verildiği salona indi.


SEVİŞTİK
Kokteylin konukları arasında yer alan Şafak Sezer, çıkışta kendisine "Kevin Spacey ile tanıştınız mı?" diye soran muhabire "Ne tanışması, seviştik bile" diye yanıt verdi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir