12 Ocak 2007 10:45

KGB ve Depp İlişkisi

Eski ajanın gizemli ölümü beyazperdede!

Warner Bros. öldürülen eski KGB ajanı Alexander Litvinenko'nun yaşamını beyazperdeye taşımaya hazırlanıyor. Zehirlenerek ölen ajanın gizemi, olayın gerçekleştiği Kasım ayından beri hem gazetecilere hem de yapımcılara ilham vermeye devam ediyor. Johnny Depp'in yakın takibe aldığı ve destek verdiği proje için kamera önüne geçebileceği söyleniyor.New York Times Londra'dan Alan Cowell da projeyi araştıran ve konu üzerine adım adım kitap yazan bir isim. Rusya Başkanı Vladimir Putin'e getirdiği sert eleştirilerle bilinen Alexander Litvinenko'nun öldürülmesi uluslararası terörizmin bir parçası olduğu için araştırmalar çok boyutlu yürütülüyor.Alan Cowell'in en azından kitabını yazabilecek kadar veri elde etmesinin ardından, paralel olarak projenin de hızla geliştirileceği söyleniyor.
Yorumlar
  • valla johnny hangi filmde oynarsa oynasın alnı temiz çıkar diye düşünüyorum

  • johnny depp sıradışı enfes bir oyuncudur.bu karmaşık gizem dolu öyküyü ekrana iyi yansıtacaktır.

  • johnny depp de bu projeye destek veriyosa bizede izlemek düşer diyorum. inşallah şu kitap yazılırda warner brossda senaryoyu adam gibi birine yazması için teklifde bulunur. johnny depp o aykırı rollerin adamı bu rol tam ona çok yakışır.zaten hangi filmi ona yakıştırmadık ki o eşsiz oyunculuğu karşısında... bekleyip görelim bakalım zaman neyi göstericek.

  • jonny deep'in oynadığı her film biraz daha sıradışı yapımlardır..bu filmin kadrosunda yer almak istemişse bir bildiği vardır..bakalım ne çıkacak ortaya..

  • 14 cevap ve çoğunluğu bayan üye, işte J. Depp çekiciliği,bu adamın hangi filmi iş yapmaz ki box-office'de ?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir