25 Eylül 2009 10:12

Kıbrıs Macerası

Sevimli ve sakar hırsızlar çetesi Maskeli Beşler Kıbrıs için geri dönüyor...

Arzu Film & Fida Film işbirliğinde hayata geçen, senarist ve yönetmeni Murat Aslan olan Maskeli Beşler Kıbrıs, 10 Ocak 2008'de vizyon izleyicisi ile buluşuyor.Mehmet Ali Erbil, Peker Açıkalın, Şafak Sezer ile Cengiz Küçükayvaz'ın oynadığı filmde sevimli ve sakar hırsızlar çetesi Maskeli Beşler, şanssız geçirdiği dönemlerden sonra suç işlememeye tövbe etmiş ticaretle uğraşmaktadır. Ancak suç dünyasının önemli isimlerinden Rocky Selim kendilerine reddedilmesi güç bir teklifle gelir. Kıbrıs'ta bir kumarhaneyi soyacaklardır. Bir araya gelen ekip Kıbrıs'a hareket eder. Operasyon için yaptıkları planlar ve soygun çabaları çeteyi birbirinden komik süprizlerle karşı karşıya getirecektir.
Yorumlar
  • 2.filmi bence harikaydı. sonu da güzel bitirilmişti ama türk sinemasının en büyük eksikliği olan konusu, film ilerlerken yeni yeni bilinmeyen değişik konulara gidebilme eksikliği halen devam ediyor. umarım önceki versiyonlarından gaz alınarak sadece ticari amaçla yapılmamıştır, bizleri şaşırtacak bir film olmasını bekliyorum.

  • bencede ilk iki filmi gerçekten çok güzel ve komikti ama mehmet ali erbil in oynadığı filmin izlencek biyeri yoktur bence ama yinede izleriz

  • Türk sineması işte bu yüzden ulusal olamıyor! hep aynı senaryo tipleri, sonrasında ne olacaqını coktan tahmin ediyosunuz. yenilikler yok. ayrıca genç oyuncuların önünü açmamaları sinemalarımız için tamamen bir eksidir...

  • Kesinlikle dostum hicbir filmi guzel olmuyor hicbir beklentimizde olmamalı.!

  • Mehmet Ali Erbil'in bulunduğu filimleri beğenmiyorum,ya siz?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir