19 Ocak 2011 01:00

'Kill Bill 3' geliyor

Prodüktör Bennett Walsh, usta yönetmen Quentin Tarantino'nun daha önce de çekileceği haberi çıkan 'Kill Bill 3'ü çekmeyi planladığını teyit etti.

Oscar ödüllü aktör Nicolas Cage'in başrolde yer aldığı ve bazı bölümleri Kapadokya'da çekilen 'Hayalet Sürücü 2'nin prodüktörü Bennett Walsh, ünlü yönetmen Quentin Tarantino'nun 'Kill Bill' filmlerinin devamını çekmeyi planladığını açıkladı.

Walsh, filmin yönetmeni Quentin Tarantino ile görüştüğünü ve 'Kill Bill 3'ü de çekmeyi düşündüklerini kaydetti.

Walsh, ''Hayalet Sürücü 2'' filminin Kapadokya çekimlerinin 23 Ocak Pazar günü biteceğini ve pazartesi günü de Denizli'ye geçeceklerini ifade etti.


Filmin vizyona giriş tarihinin bir yıl sonra olmasının nedenini, montaj aşamasına bağlayan Walsh, ''Hayalet Sürücü 2'' filminin özel efektlerinin fazla olması ve 3 boyutlu hazırlanmasının, vizyona girme tarihini uzattığını belirtti.

Yorumlar
  • Quentin Tarantino gibi bir çılgının bu filmin devamını çekecek olması sevindirici.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir