23 Eylül 2003 09:41

Kill Bill'de Gömülü Anime Hazinesi

Tarantino'nun anime düşkünlüğü Kill Bill'i derinden etkiledi. Sonuç ise tamamen anime bir sahne!

Quentin Tarantino'nun dördüncü filmi Kill Bill, sadece Kung Fu, spagetti western ve intikam filmlerinden beslenmiyor. Yönetmenin anime sanatına olan düşkünlüğü de, Kill Bill: Volume 1'da kendisini gözler önüne serecek. Filmde yer alacak olan kısa bir anime sekans, Ghost In The Shell'i dünyaya kazandıran stüdyolarda hazırlandı.Animede yer alan bölüm film açısından ilginç bir noktaya temas ettiği için, o konuya hiç girmiyor ve animasyondan alınmış 2-3 resimle yetiniyoruz şimdilik. Kill Bill'in ilk yarısı 10 Ekim, ikinci yarısı ise 20 Şubat'ta sinemalarda...
Yorumlar
  • animeler iyice popüler olmaya başladı. oscar ödülü, animatrix derken, şimdi de anime sahneler çıktı. ama tarantino'nun samimiyetinden şüphe yok.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir