29 Ağustos 2003 18:39

Kill Ekim'de, Bill Şubat'ta

Kill Bill 1 Ekim ayında vizyona giriyor. İkinci bölümü ise 4 ay sonra!

Quentin Tarantino, Kill Bill'ın tuğla gibi senaryosundan bir cümleyi bile atamayınca olan oldu, film ikiye bölündü. Kill Bill Volume 1, 10 Ekim'de vizyona giriyor. Yönetmen iki filmi birlikte Oscar yarışına sokamayacağını anlayınca, Volume 2 için 2004 yılından bir tarih beğenmek zorunda kaldı. Film 20 Şubat'ta vizyona gierecek ve iki bölümlük Kill Bill, sinema tarihindeki yerini alacak...Kill Bill Volume 1, dünya ile aynı anda ülkemizde de vizyona giriyor. 10 Ekim tarihini bir köşeye not alın...
Yorumlar
  • Hakkaten ekim-kasım-aralık aylarında büyük bir görsel şölen var.Habere ellbette cok sevindim ne yapalım beklemekten başka care yok.Bu arada internet sitesinin adresi ne?

  • süper bir haber:-))merakla beklediğim filmler peşpeşe vizyonda olcak ne güzel...EKİM'de Kill BillKASIM'da Matrix RevolutionsARALIK ise Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü...2003 sonu muhteşem olacak gibi görünüyor, siz ne dersiniz:-))

  • Filmin resmi internet sitesi de hevesimi kabarttı. zati en sevdiğim bruce lee kostümü bir tarantino filminde ... Daha ne olsun da bu 2 parça işi üzdü beni . Çare yok bekliciz.

  • Sanırım biraz Bruce Lee etkisi var...ısrarla bekliyorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir