14 Eylül 2005 11:53

Kilmer Tehlikeyi Sever

Takımın başına Kilmer geldi

Val Kilmer diğer bir deyişle Iceman, Tom Cruise'un oynadığı Görevimiz Tehlike 3'ün içinde, Görevimiz Tehlike Takımı'nın yeni lideri olarak karşımıza çıkacak. J.J. Abrams'ın yönettiği film, Mayıs 2006'da gösterime girecek.Darkhorizons'ın haberine göre Kilmer'ın bölümlerinin çekimleri İtalya'da tamamlanmış. Topgun ile 80'li yıllarda adından oldukça söz ettiren Kilmer daha sonra çeşitli aksiyon filmlerinde de oynamıştı.Eski takımı yeniden kuruyorlarmış gibi gelse de, Topgun ekibini yeniden bir filmde izleme şansımız yok gibi görünmekte.
Yorumlar
  • Arkadaşlar yukardaki yazıyı bir kez daha ve daha dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyorum! Tom amcamızın oynamıycağını da nerden çıkarttınız yaw? ;-)

  • tom olmazsa bu film olmaz

  • Tom Cruise un olmadığını nerden çıkarttınız?

  • Ahh Ah Tom Cruise Olmadan olur mu? Yazık olmuş bari seriyi tamamlasaydı. NEO'suz bir Matrix Revolutions olurmuydu tabi ki olmazdı,peki ya bu? Bence Gişede pekte bekleneni getirmeyecek.Olursa Efektler ve triloji diye seyredilir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir