25 Eylül 2009 10:12

Kim Ki Duk Geliyor

Usta yönetmen Kim Ki Duk'un yeni çalışması Rüya 7 Kasım'da izleyici ile buluşuyor...

Türkiye'de hayli kalabalık bir hayran kitlesi bulunan Kim Ki Duk'un yeni filmleri merakla bekleniyor. Bekleyenlerin bir bölümü festivallerde izlemiş olabilir, ama izleme fırsatı bulamayanlara müjdeyi verelim: Jô Odagiri ile Na-Yeong Lee'nin oynadığı Rüya (Bi-Mong / Dream) 7 Kasım 2008'de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.Filme kısaca bakarsak; Jin, gece gördüğü kâbusta bir trafik kazasına tanık olmuştur. Uyandıktan hemen sonra kâbusta gördüğü mekâna giden Jin, burada kısa bir süre önce gerçekten de bir kazanın olduğunu öğrenir. Jin, polisi olayın şüphelisinin evine kadar izler. Şüpheli Ran suçlamaları reddetmekte ve bütün gece uykuda olduğunu iddia etmektedir. Polis Ran'ın ifadesini ciddiye almaz ve onu tutuklar. Jin, ikisi arasında açıklanamaz bir bağ olduğuna ikna olmuştur. Ran, uykusunda Jin'in rüyalarında gördüklerini gerçekleştirmektedir.
Yorumlar
  • kim ku duk yine ypacağını yapmış. olma ihtimali imkansız gibi görünen bir çok durumu sıcacık bir dille izleyiciye aktarmayı başarmış. (filmekimi süresince gösterildi)

  • yönetmenin ismini duymak bile heyecan verici :)

  • Sabırsızım ustanın son filmi için.Vizyona giricek olması gerçekten sevindirdi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir