6 Kasım 2006 01:07

Kim Oynuyormuş Kim?

Guillermo del Toro, Kim Basinger ve dört ipsiz sapsız...

While She Was Out projesi için Delivarence adını taşıyan başyapıtı referans olarak veriyorlar. Guillermo del Toro'nun yapım ekibinde yer alacağı film, yılbaşı alışverişine çıkan Kim Basinger'in dört adet serseri nedeniyle soğuk terler dökmesini anlatacak.İskoç sinemacı Susan Montford'ın yöneteceği filmde Basinger her zamanki gibi alışverişini yaptıktan sonra eve dönmeye hazırlanırken dört kişi tarafından ormana kaçırılacak ve hayatta kalmak için mücadele verecek. Meraklısı için hatırlatalım, Deliverance, nehirde kano sporu yapmak isteyen dört şehirli kafadarın doğanın ortasında konuksever olmayan bir grup tarafından tehdit edilmesini anlatıyordu.
Yorumlar
  • fiLm çıktı.. izLedik biLe.. iDare ederdi.. tam feministlere hitap eden bir yapım Olmuş ;)

  • Kim basingerı açıkcası özlediğimi söyleyebilirim en son kutsanmış cocukta izleyip hayran kalmıştık. Ondan sonra the door inte floor da oynadı ama film ülkemizde gösterime girmedi. Fedai ise gitmek istemedim açıkcası cok bilindik bir senaryo gereği yok. Bildiğim kadarıylada yakın zamanda gösterilecek filmi yok. Herneyse bu projeye sevindim umuyorum ki izlenmeye değer bir projedir...

  • "Fedai" den sonra iyi gider yine yıllnamış şarap misali Kim Basinger'ı görmek...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir