9 Mart 2007 12:08

Kimdi Giden Kimdi Geri Dönen...

Clint Eastwood ve Angelina Jolie'den bir kaçırılma öyküsü...

J. Michael Straczynski tarafından yazılan The Changeling, yönetmen Clint Eastwood ve aktris Angelina Jolie'yi buluşturabilir. Uzun bir süre Ron Howard ile anılan proje, yönetmenliği ile son dönemde oldukça dikkat çeken Eastwood'a kaldı gibi gözüküyor. Howard sadece yapımcı olarak katkıda bulunacak.1920'lerde Los Angeles'da yaşanan bir olaydan yola çıkan film bir anne ile oğlunun trajik öyküsünü anlatıyor. Jolie'nin oğlu aniden kaçırılır ve bir süre sonra eve geri döner, fakat anlaşılır ki eskisi gibi değildir... Son yıllarda anneliğini öne çıkaran Angelina Jolie aradığı projeyi bulmuş gibi gözüküyor. Bu arada, Kevin Thomas'ın da Changeling adını taşıyan fantastik bir proje üzerinde çalıştığını hatırlatalım. Burada durum çok farklı değil aslında. Goblinler insanların bebeklerini çalıyor...
Yorumlar
  • Buluştular bile, film çoktan çekildi ve çok olmasada bayağı bir övgü aldılar. Angelina jolie için bu yıl oscar adaylığı kesin gözüyle bakılıyor bazı kesimler için. Usta yönetmen eastwoodun bu sondan bir önceki sinema macerasınıda merakla bekliyorum.

  • bana pek parlak bir yapım olcakmış gibi gelmedi görücez bakalım..

  • tradcım evli değiller ki zaten. :))evet... brad aniston'dan ayrıldı. angy de öyle yapmaz inş. ben bu yapımın çok iyi olacağına inanıyorum.

  • trad ın söylediği mantklı angelina dan beklerim ama film güsel olacğa bensio...

  • söylenenlere bakılırsa c. eastwood sıkı bir yönetmene benziyor, a. jolie hakkında da zaten hiç bişey söylemeye gerek yok, umarım izleyebilirim...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir