6 Mart 2007 10:43

Kimi Yazar Kimi Yuva Yapar

İki melek arasındaki müthiş rekabet!

Charlie'nin Melekleri filminin güzel yıldızları Drew Barrymore ve Cameron Diaz'ın yolları bir yeniden yapımda kesişti. Vincent Sherman'ın Old Acquaintance adını taşıyan 1943 yapımı filminin güncel versiyonunu kimin çekeceği henüz belli değil. Melekler filmde Bette Davis ve Miriam Hopkins'in yerini alacaklar.Yapım, doğduğu kasabaya geri dönen başarılı bir yazar ile ev kadını olmayı seçen çocukluk arkadaşı arasındaki uzun yıllara yayılan rekabeti konu edinecek. Arkadaşının yazarlık kariyerini kıskanan ev kadını, bir roman yazmayı deneyecek ve başarılı olacak. Fakat yazar olanı ise arkadaşının eşini elinden alacak ve bu yarış böyle devam edecek.Yeniden yapımda nasıl bir rol dağılımı yapılacağı henüz belli değil.
Yorumlar
  • bel iş açıcı gelmedi

  • severim 2sinide bakalım nasıl bişey olcak

  • gzl bir ikili

  • güzel olacağa benziyoor.

  • Özgün yapımı duymuştum ama, seyretmemiştim.Bu iki tatlı aktristle kesin iyi bir iş çıkar ortaya...Yuva yıkan kesin Cameron Diaz'dır nede olsa alışıık böyle rollere en son "In Her Shoes" da kız kardeşinin kocasını ayartmıştı...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir