4 Nisan 2005 16:18

King Kong 2, 3…

Peter Jackson'ı ekibi yalnız bırakmadı

King Kong'un çekimlerine ara vermeden devam eden Peter Jackson, Cuma günü yaptığı duyuruyla Universal için Kong'un, Son of Kong ve King Kong: Into the Wolf's Lair adlı iki devam filmini çekeceğini ilan etti.Kendi resmi sitesinden yaptığı duyuruyla beraber Naomi Watts, Jack Black ve hatta Universal'ın sorumlu yapımcılarından biriyle ekranda boy gösteren ünlü yönetmen Son of Kong hakkında ayrıntılı bilgiler de verdi.Devam filminin senaryosunu, filmde yer alacak bazı yaratıkların modellerini ve hatta bilgisayar tasarımlarını da gösteren ünlü yönetmen hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. Ancak sonradan anlaşıldı ki Jackson tüm bu yoğun çalışmanın ortasında Nisan 1'i atlamamış ve hatta tüm ekip şakası için onunla işbirliği yapmıştı. King Kong'un hayranları da, geçte olsa, sadece bir filmle idare etmeleri gerektiğini anladılar.
Yorumlar
  • yüzüklerin efendisi gibi olacak herhalde...

  • Eh en güzelini yapmış, kanımca king kong 2,3 'üde çekerse iyice piyasa işi adam olur kalır. Çeksin king kong ve hobbit'ini, bıraksın bu büyük prodüksiyonları...

  • Film cekimleri sona ermiş ancak suan film pos production aşamasında...

  • King kong'un ben bittiğini sanıyordum, önce bi yeni filmi görelim sonra devam filmeri hakkında konuşuruz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir