9 Eylül 2004 18:25

King Kong Takibi

theonering.net'in gorilcesi

Artık Yüzüklerin değil Gorillerin Efendisine sıkı takip zamanı!Evet, yeni açılan bir site King Kong'un tüm gelişimini gün be gün internete döküyor. Peter Jackson fan'ları beş yıl boyunca Yüzüklerin Efendisi ile ilgili her gelişmeyi theonering.net adresinden takip etmişlerdi. Şimdi de Jackson'ın yeni projesi King Kong'un takibi kongisking.net adresinden yapılacak. İşin güzel yanı yönetmenin de bu resmi olmayan siteye %100 destek veriyor olması: Peter Jackson kongisking.net için bir karşılama video'su çekmiş durumda ve site girişinde quicktime formatında sizleri karşılıyor.King Kong 2005'te vizyona gireceğine göre, kongisking.net'i bol bol tıklamak için epey zamanımız olacak anlaşılan.
Yorumlar
  • Theonering.net lotr ile ilgili haberleri en hızlı sekilde bize sunuyordu, umarım yeni sitede bize aynı heyecanı yaşatır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir