23 Eylül 2003 15:23

King Kong'a Halkalı Güzel

Peter Jackson'ın King Kong'u Naomi Watts'ı istiyor...

Peter Jackson'ın King Kong projesiyle ilgili bir süredir haber gelmiyordu. En son yönetmenin film için alacağı astronomik ücretle gündemimize gelen ilgi çekici proje, kamera önüne dönük adımlarını atmaya başlıyor. Kong'un avuçlarına alacağı güzelin Naomi Watts olacağı söyleniyor. Geçen ay Jackson ve Wattts Londra'da buluşup konuyu görüştüler. Fakat kesinlik kzanmış değil. Eğer olursa Watts, daha önce sinema tarihinde, Fay Wray ve Jessica Lange tarafından canlandırılan Broadway sanatçısı Ann Darrow olarak karşımıza çıkacak.Peter Jackson'ın King Kong'u 33 yapımı klasik filmin sadık bir yeniden yapımı olacak. Senaryonun Kasım ayında yazılıp, önümüzdeki yaz çekilmesi planlanıyor.Watts'ın önümüzdeki döneme dair takviminde yer alan filmlerden birisi de Halka'nın devam filmi. Güzel oyuncu bir kez daha Rachel Keller'ın kimliğine bürünecek.
Yorumlar
  • Nextlevel e katılmamak elde değil. Peter Jackson gibi müthiş bir yönetmen kimi olsa yönetir. Ayrıca bir öngörü olucak ama filminde mükemmel olacağını düşünüyorum ve bekliyorum. Tabi daha önce Kralın Dönüşü var onuda unutmayalım !

  • Merakla beklediğim projelerden birisi king kong...Filmin başrollerindede Naomi Watts gibi yetenekli bir oyuncuyu görmek ne kadar keyif verici bilemezsiniz.Peter'ın bu filmide lotr gibi kusursuz yapacağından eminim...

  • Peter Jackson'ın yanında tüm aktör ve aktiristler mükemmele ulaşacaktır. Bu anlamda bence hiçbir problem yok...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir