13 Mayıs 2003 23:41

King Sinemayla El Ele

Roman yazarı Stephen King beyazperdeye kaynak sağlamaya devam ediyor. Ünlü yazar, yeni romanı "The Dreamcatcher"'ın sinema haklarını, romanın yayınlanma tarihinden bir sene önceden Castle Rock Entertainment'a sattı. Şirket daha önce de "Stand By Me", "Misery", "The Shawshank Redemption" ve "The Green Mile" filmlerini, King'in romanlarından sinemaya aktarmıştı. Roman, çocukken yaptıkları kahramanca bir hareketten ötürü ilahi bir güçle donatılan bir grup insanın, ileride yaşları kemale erince bu güçlerini kullanmalarını anlatıyor. Kahramanlarımız güçlerini kullanadursun, King bu işten 1 milyon dolar avans ve yedi haneli bir çek sözü koparıyor. King ermiş muradına, biz gidelim sinemaya.
Yorumlar
  • stand by me benim en çok sevdiğim filmdir. shawshank ve green mile hakkında yoruma gerek yok sanırım. kathy bates misery deki roluyle en iyi kadın oyuncu oskarını kazandı... stephen king ve castle rock işbirliği sanırım işe yarıyor :)))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir