14 Mayıs 2018 13:43

Kiraz Mevsimi Cuma vizyonda!

Komedi/dram türü yapımda rahmetli tiyatrocu Turan Özdemir de yer alıyor.Anadolu'da bir kasabada kendi işini kurmanın hayaliyle yaşayan Yılmaz'ın ailesi, yaşadığı coğrafya ve hayalleri arasında sıkışıp kalma hikayesini anlatan "Kiraz Mevsimi" Ermenek’te çekildi.


Durmuş Akbulut yönetmenliğindeki dram/komedi türü filmde Yılmaz karakterini Taylan Güner canlandırırken, Bayram karakterine ise Tolga Demircan can veriyor. Filmde “Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak”tan 13 yıl gibi uzun bir zaman sonra konuk oyuncu olarak kamera önüne geçecek olan İsmail Hakkı Taslak ve “Dondurmam Gaymak” filmiyle kitlelerin sevgilisi haline gelen ve yakın zamanda kaybettiğimiz rahmetli oyuncu Turan Özdemir de yer alıyor. Yılmaz’ın sevgilisi İpek ise sevilen oyuncu Pelin Ermiş tarafından canlandırılıyor. Kiraz Mevsimi, 18 Mayıs'ta sinemalarda!

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir