25 Eylül 2014 00:00

'Kırımlı' filminden fragman

Murat Yıldırım ve Selma Ergeç’in başrolleri paylaştığı “Kırımlı”nın fragmanı, internette yayınlandı.

Murat Yıldırım ve Selma Ergeç’in başrolleri paylaştığı “Kırımlı”nın fragmanı görücüye çıktı.


İkinci Dünya Savaşı'nda Kırım Türkleri'nin yaşadığı acıları anlatan ve Cengiz Dağcı'nın 'Korkunç Yıllar' romanından uyarlanan 'Kırımlı/Korkunç Yıllar' filminin çekimleri, Bolu Aladağlar ve Afyon'da kurulan platolarda yapıldı. Filmde Murat Yıldırım'ın canlandırdığı 'Sadık' karakteriyle Selma Ergeç'in canlandırdığı 'Maria' karakterinin hayatlarının kesişmesiyle gelişen olaylar da anlatılacak.


“Kırımlı”da, Yıldırım, 2. Dünya Savaşı sırasında Kırım’ın bağımsızlığı için bir Alman gibi çalışan “Sadık Turan’ı, Ergeç ise ailesi Naziler tarafından öldürülmüş Polonya asıllı “Maria”yı canlandırıyor.

Savaş zamanı yaşanan tutkulu bir aşk öyküsünü konu alan filmin tanıtım filminde, ikilinin yaşadığı aşk daha ön planda olacak gibi görünüyor.

Burak Arlıel'in yönettiği film 12 Aralık'ta izleyiciyle buluşacak.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir