25 Eylül 2009 10:12

Kırk Bin Dolarlık Adam!

Sıkı sinemacı Terry Zwigoff, garip ve biyonik bir komedi filmi çekmeye hazırlanıyor...

Bağımsız çizgi roman dünyasına yakın duran ve ilgi çekici uyarlamalara imza atan Terry Zwigoff, $40,000 Man adını taşıyan bir komedi filminin hazırlıklarına başlıyor.Hikaye, süper kahraman filmlerinin parodisi gibi gözüküyor. Ünlü bir astronot kaza geçirince, halk kahramanının bakımıyla bizzat hükümet ilgilenmeye başlıyor. Fakat hükümetin amacının adamı "biyonik adama" dönüştürmek olduğu ortaya çıkıyor. Bu ciddi işlem için sadece 40.000 dolar gibi kısıtlı bir bütçe ayrılınca ortaya son derece garip yarım bir biyonik adam çıkıyor.Bu arada filmin senaryosu yönetmen ve yakın dostu, kült çizgi romancı Daniel Clowes tarafından yazılıyor. Bu ikiliden uzun bir süredir iyi işler çıkıyor.Yeni haberler için gözünüz Beyazperde'de olsun!
Yorumlar
  • Bu çizgisel kahramanı duymamıştım,ama yazılandan anlaşılan klasik bir senaryo sunacak gibi ,ama kahkahalara boğulacakmışım gibi geliyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir