25 Eylül 2009 10:12

Kırlangıcın Yuvası

Osmanlı Bankası Müzesi Sineması'nda "Ülke ve Dünya Tarihinden Öyküler" gösterimleri devam ediyor...

Yönetmenliğini Bülent Arınlı'nın yaptığı Kırlangıcın Yuvası isimli belgeselden daha önce bahsetmiştik. Belgesel, Osmanlı Bankası Müzesi Sineması'nda "Ülke ve Dünya Tarihinden Öyküler" teması altında gösterilecek. 13 Aralık Perşembe günü saat 18:00 ve 19:00'da yapılacak gösterimlerin ardından, saat 20:00'de, Türkiye Ekonomik ve Sosyal Etütler Vakfı Demokratikleşme Programı Yöneticisi Dilek Kurban, "Vatandaş Olamama Hali: Türkiye'de Gayrimüslimlerin Mülkiyet Sorunu" konulu bir söyleşi gerçekleştirecek. Belgesel, Türkiye'yi ve Ermeni cemaatini sarsan bir cinayete kurban giden gazeteci Hrant Dink'in anlatımıyla, Tuzla Ermeni Çocuk Kampı'nın öyküsünü gözler önüne seriyor. Seanslar, (0212) 334 22 70 numaralı telefondan rezervasyon yaptırılarak ücretsiz izlenebiliyor.
Yorumlar
  • gayrimüslümlerin mülkiyet sorunu mu ? ne zaman böyle bir sorun olmuş ki şimdi bununla ilgili bir söyleşi yapmayı programlarına almış bu insanlar...Umarım Kırlangıcın Yuvası böyle bir politik düşünceye alet edilmez...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir