16 Kasım 2006 12:53

Kirlenmek Güzeldir!

Heavy Metal dünyasının kirli çamaşırlarını ünlüler kaptı!

The Dirt: Confessions of the World's Most Notorious Rock Band, ünlü Heavy Metal grubu Mötley Crüe'nün hikayesini bütün çıplaklığı ile ortaya koyan otobiyografik bir eser. New York Times'ın Bestseller listesinde uzun süre ilk onda yer alan kitap, rock müzik dünyasında perde arkasında yaşananları ortaya koyan en önemli çalışma olarak kabul ediliyor.Kitaptan yola çıkılarak çekilecek olan The Dirt ise en başta oyuncu kadrosu ile dikkat çekecek gibi gözüküyor. Christopher Walken'ın nasıl olacaksa, filmde Ozzy Osbourne'u canlandıracağı söyleniyor. Metal camiasının önemli isimlerinden David Lee Roth için düşünülen isim ise Val Kilmer!Vince Neil, Nikki Sixx, Mick Mars, Tommy Lee'den oluşan Mötley Crüe'nün yaramazlıklarını anlatacak olan filmin yönetmenliğini Larry Charles üstleniyor.
Yorumlar
  • evet heavy metal ruhu inanılmazdır iron maiden-iced earth-judas priest-manowar-accept gibi gruplar bidaha dünyaya gelmez yeni çıkan gruplar mtv öncülüğü altında çıkıp 80'lerde başlayan heavy metali gençliğini yok etme çabalarının ürünüdür aslında yeni gruplardanda iyiler var ama onları zaten mtv çalmadığı için kimsenin haberi yok hevay metal gençliği şiddete haksızlığa hükümetlere savaşlara karşıydı ve onuda mtv gibi hükümet yanlısı bi kanala çıkararak halletmeyi denediler ve gerçektende başardılar hanginiz bilmiyorsunuz kornu rammsteini bunları grup yapan mtvdir umarım film heavy metali yüceltir ve insanlara doğru bi şekilde aktarılır

  • val kilmer sakın oynamasın.Onu Jim Morrison la bütünleştirdi herkes..Gelmiş geçmiş en iyi biyografi filmiydi The Doors...Sakın oynama val kilmer Jim Morrison ın üstüne hiçbirisi oynanmaz...

  • Walken 4 4'lük bi aktör ama Ozzy'ye hiç bir şekilde benzemiyor fizksel olarak,nasıl olacak hakikaten ?

  • brothers of metal all ways heavy metal all the way.heavy metal ruhu gerçekten inanılmazdır bana göre eğer benim gibi stresli bir işiniz varsa heavy metalin babalarını dinleyin gerçketen rahatlatacaktır baba grupların yeni grupların değil yeni grupların hepsi saçma ve müzik kalitesi yok eski heavy metal gruplarının sözlerine dikkat edin bayılacaksınız judaspriets gibibu projeyide merakla bekliyorum arşivlerde yer açmak gerekiyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir