12 Ağustos 2010 00:00

Kirli çamaşırlar Avşar'a emanet!

Kerem Alışık ile Yavuz Bingöl'ün kurduğu yapım şirketinin ilk filmi '72. Koğuş' olacak. Orhan Kemal'in eserinin filminde 'Fatma'yı oynamaya hazırlanan Hülya Avşar, çamaşır yıkayacak.

Orhan Kemal'in '72. Koğuş' adlı eserini daha önce tiyatro sahnesine taşıyan Kerem Alışık ve Yavuz Bingöl ikilisi, bu kez sinema filmi için kolları sıvadı.

'Sasin Film Yapım' adlı bir şirket kuran ikili, '72. Koğuş'taki 'Fatma' karakteri için Hülya Avşar'a teklif götürdü. Avşar, filmde Yavuz Bingöl'ün canlandıracağı 'Kaptan' adlı karakterin platonik aşka bağlandığı 'Fatma'yı oynaycak. Filmde 'Kaptan' rolünün aşık olduğu zinadan hükümlü Fatma, tahliye olduktan sonra para kazanabilmek için çamaşır yıkıyor.

Hülya Avşar Fotoğrafları için tıklayınız..


VİZYON 4 MART!

Ekim ayında çekimlerine başlanacak '72. Koğuş'un yönetmen koltuğunda ise Biket İlhan oturacak. Film, 4 Mart 2011'de beyaz perdede sinema izleyicisiyle buluşacak.

Yorumlar
  • alisya adlı arkadaş,,72.koğuş 1941 yılında geçen bir film dolayısyla 75 yılından önce.yazacaksan akla mantığa göre bişeyler yaz!!!

  • Temizlikçi kadın-çocuk bakıcı-yaşlı bakıcı- falan olabilir,ama çamaşırcılık 1975'lerden sonra bitmişti;-) akla mantığa sığacak şeyler yapın!

  • Kemal tahir'in 72.koğuşu muazzam bir eser.muazzam bir filim olur.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir