13 Mayıs 2003 23:41

Kirli Harry'den Silahlara Veda

Clint Eastwood kamera arkasındaki serüveninin yeni durağı Blood Work'ün Londra prömiyerinde, oyunculuğun artık çok fazla ilgisini çekmediğini, kamera önünden çekilerek, yönetmenlik sanatına doludizgin devam edeceğini söyledi. Efsane oyuncu beyazperdede adeta bütünleştiği silahına veda ediyor.Eastwood'un yönetmenliği yaptığı filmler arasında Bird, Affedilmeyen gibi hem izleyicilerin, hem de eleştirmenlerin takdirini kazanmış filmler yer alıyor. Şimdilik son çalışması Blood Work, bir seri cinayet davası için tekrar göreve çağrılan emekli bir FBI dedektifini anlatıyor. Clint Eastwood'un yönetmenlik serüveni sıkı bir şekilde ilerliyor. Dileriz, başarılı filmlerinin yanı sıra, arada bir de olsa oyunculuğunu da izleme fırsatı buluruz.
Yorumlar
  • Eastwood abime yakisir hani....

  • hala gideemdim su filmeya(Two Towers )bizim buarad sadece 1 sinemada altyazi war digerelri nedense TR amam olsun bekleyecem sıra gelenedek.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir