7 Eylül 2011 00:00

Kırmızı halıya bu kez at çıktı

Venedik Film Festivali'nde kırmızı halıda, film galalarının ünlü simalarının yanı sıra bu kez bir at vardı.

68. Venedik Film Festivali tüm ihtişamıyla devam ediyor. Yıldızlar geçidi haline dönüşen dünyanın en önemli film festivallerinden biri olarak kabul edilen Venedik Film Festivali, özellikle film galalarında renkli anlara sahne oluyor.

Kırmızı halı, film galalarınin ünlü simalarının yanı sıra yüzlerce foto muhabirinin karşısına bu kez bir at çıktı. İtalyan oyuncu Vinicio Marchioni, 68. Venedik Film Festivali’nde 'Cavalli' filminin galasına bir atla gelerek herkesin ilgisini çekmeyi başardı. İtalyan yönetmen Michele Rho’nun filmi, seyircilere festivalin İtalyan Sineması bölümünde sunuldu. 31 Ağustos’ta başlayan Venedik Film Festivali 10 Eylül’de sona erecek.Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir