13 Mayıs 2003 23:41

Kirsten Dunst Hayat Kadını

Cazibeli aktris Kirsten Dunst, Columbia Pictures'ın The Crimson Petaland and The White isimli filminde başrol oynayacak.Yönetmeni henüz belli olmayan film, Michele Faber'in best-seller kitabından uyarlanacak. Dunst filmde, Londralı bir burjuva ailesi içinde skandala yol açacak olan bir hayat kadınını canlandıracak.Filmin yapımcılarından Laura Ziskin ile Dunst, daha önce Örümcek-Adam'da da birlikte çalışmışlardı.Dunst'ın halen ilişkili olduğu projeler arasında Mike Newell'in Mona Lisa Smile'ı ile Fransız Michel Gondry'nin Eternal Sunshine of The Spotless Mind'ı yer alıyor. Hiç kuşkusuz güzel aktrisi ikinci Örümcek-Adam filmi olan The Amazing Spider-Man'de de Mary Jane olarak izleyeceğiz.
Yorumlar
  • çok tatlı ama güzell diil

  • Kırsten Dunst a bayılıyorum .Onun her filmini seyrettim ve işini yani oyunculuğunu çok iyi yaptığına inanıyorum.Fakat bu sitede onun indirebileceğim fotoğrafı çok azzz...

  • kristen dunst'ı ilk vampirle görüşme'de izlemiştim... küçücük bedeninden o kadar büyük bir oyunculuğu nasıl taşırdığını çok merak etmiştim. christina ricciden sonra en merak ettiğim "genç kuşak" oyuncuydu o. (bi de natalie portman vardı ama...) neyse.. konumuza geri dönersek... dunst'ın bu ağır rolün altından yine başarıyla kalkacağına inanıyorum. umarım filmi de iyi olur.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir