25 Eylül 2009 10:12

Kısa Devreler!

Kısa Devre Film Festivali yarışma bölümüne katılmak için filmlerinizi 8 Aralık'a kadar yollamayı unutmayın...

Kısa Devre Film Festivali 2007, "Geleceğin Sinemacılarını Yetiştiriyoruz" fikrinden yola çıkarak eğitim veren Plato Film Okulu desteğiyle 15-18 Aralık 2007 tarihleri arasında yeni yeteneklerle bir araya gelmeye hazırlanıyor.Kurmaca türündeki kısa filmlerin yarışacağı ve gösterimlerinin yapılacağı festivalde aynı zamanda Türkiye'deki ve dünyadaki festivallerde ödül almış kısa filmler de izleyici karşısına çıkacak. Bu amaçla; If! İstanbul Bağımsız Filmler Festivali Seçkisi, Gezici Festival Seçkisi, Cannes Türkiye Standı Kısa Film Seçkisi, Hisar Kısa Film Seçkisi, Tekofaks Panasonic Çocuk Gözüyle Kısa Film Seçkisi Festival bünyesinde Plato Film Okulu Sinema Salonu'nda kısa film severlerle buluşuyor.Festivalde en iyi ilk üç filmin yönetmenine Panasonic DV Kamera ödülünün yanı sıra Plato Film Okulu'nda eğitim hakkı da veriliyor. Aynı zamanda En İyi Erkek Oyuncu ve En İyi Kadın Oyuncu da çeşitli ödüllere sahip olacak.Kısa Devre Film Festivali bütün katılımcılara açık. Yarışma bölümüne katılmak için 01 Aralık 2006 tarihinden sonra çekilmiş 20 dakikayı aşmayan kurmaca türündeki kısa filmlerinizi en geç 8 Aralık 2007 günü, saat 19.00'a kadar; PLATO FİLM OKULU, Meclis-i Mebusan Yokuşu No:51 Fındıklı/ Beyoğlu-İstanbul adresine teslim etmeniz gerekiyor.Ayrıntılı devreler için hemen tıklayın!
Yorumlar
 • bence çok güzel bir fikir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

 • 7 Aralık vizyondaki filmler 7 Aralık vizyondaki filmler

  Sinema salonlarında bu hafta 5'i yerli, 8 film vizyona girecek. Haftanın öne çıkanları Şampiyon, Don Kişot'u Öldüren Adam ve Son Çıkış.

 • Yüzyılın Casusu Çiçero’dan yeni fragman Yüzyılın Casusu Çiçero’dan yeni fragman

  Serdar Akar’ın yönettiği, Erdal Beşikçioğlu ve Burcu Biricik’in başrolü paylaştığı film, 2. Dünya Savaşı’nın kaderini değiştiren Çiçero’nun gerçek hayat hikayesini konu alıyor.

 • Filmlerdeki çekim hataları Filmlerdeki çekim hataları

  Milyonlarca dolar harcanan Hollywood yapımlarındaki hatalı sahneler, dikkali izleyicilerin gözünden kaçmadı!

 • Hababam Sınıfı yeniden çekiliyor Hababam Sınıfı yeniden çekiliyor

  Türk sinemasının unutulmaz filmlerinden Hababam Sınıfı yeniden çekiliyor. Altan Erkekli’nin Mehmet Hoca olarak kamera karşısına geçtiği filmin çekimleri geçen hafta başladı.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir