2 Nisan 2007 11:13

Kısa Filmler Kartal'a!

Kartal Belediyesi 1. Ulusal Kısa Film Festivali...

Son katılım tarihi 10 Mayıs olan Kartal Belediyesi 1. Ulusal Kısa Film Festivali'ne katılan filmler, 2627 Mayıs 2007 tarihleri arasında Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezi'nde düzenlenecek olan ödül töreniyle sahiplerini buluyor!Kartal Belediyesi 1. Ulusal Kısa Film Festivali, Kartal İlçesinin adını yeniden bir festivalle duyurup, sinema sanatında özgün fikirler üretebilecek, farklı bakış açılarıyla sinemaya katkıda bulunabilecek amatör filmcilerin, sinema öğrencilerinin, Kartal Belediyesi bünyesindeki sinema atölyesi öğrencilerinin teorik bilgilerini pratiğe dökmelerine yardımcı olabilmeyi hedefliyorFestival hakkında detaylı bilgi almak için hemen tıklayın!
Yorumlar
  • *Bende bir kartallı sayılırım bu film festivalinin dersaneden eve dönerken afişini görmüştüm güzel bir şekilde gelişeceğe benziyor ben de kısa film yapmak istiyorum umarım seneye katılırım ne diyelim hayırlısı*

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir