22 Mayıs 2009 09:44

Kısaca ÖSS

Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden ÖSS konulu kurmaca kısa film yarışması!

Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi, lise öğrencilerine ÖSS ile ilgili düşüncelerini ifade etme ve yaratıcılıklarını ortaya çıkarma fırsatı veriyor.Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi, İstanbul çapındaki lise öğrencileri arasında düzenlediği ÖSS konulu kurmaca kısa film yarışmasıyla liselilerin sınava dair düşünce ve deneyimlerini yaratıcı bir platforma taşıyor. ÖSS ile ilgili sıradışı fikirlerini kısa filme dönüştürmek isteyen tüm liseliler ister cep telefonuyla ister kamerayla, istedikleri formatta çekip gönderdikleri filmlerle tatlı bir yarışa dahil olacaklar. Yarışma sonucunda birinci dijital handycam kamera, ikinci fotoğraf makinesi, üçüncü ise i-pod ile ödüllendirilecek. Yarışmaya katılım için son tarih 1 Temmuz 2009. Yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgiye www.bilet.bahcesehir.edu.tr adresinden ulaşılabiliyor.
Yorumlar
  • Nasıl filmler çıktı gerçekten merak ediyorum.. Benim öss filmim korku ve şiddet unsurları içeren, +18 yapımlardan olurdu ama, ondan eminim.. :D

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir