25 Eylül 2009 10:12

Kısaca

7. Pam Kısa Film Festivali Başlıyor!

Etkin Prodüksiyon ve Profilo Alışveriş Merkezi işbirliği, Kültür ve Turizm Bakanlığı desteği ile gerçekleştirilen Pam Kısa Film Festivali'nin yedincisi bu yıl 21-23 Ekim 2009 tarihleri arasında yapılacaktır.Festival kapsamında gerçekleşecek olan Ulusal Kısa Film Yarışması'na son katılım tarihi 01 Ekim 2009 olup yarışma katılım koşulları aşaığıda belirtilmiştir. Yarışma Katılım Koşulları:1. Yarışmaya T.C. uyruklu olan amatör ve profesyonel herkes katılabilir.2. Yarışmaya çevre temasını dolaylı yada doğrudan ieşleyen kısa filmler katılabilir.3. Yarışmaya sinema, video ve dijital formatlarında yapılmış kurmaca, belgesel ve Ccanlandırma türündeki filmler katılabilir.4. Katılma ve ön eleme için filmin PAL renk sisteminde, 1 adet Mini DV yada DVD kopyaları ile birlikte 1 adet VCD kopyası gönderilecektir. (Özellikle DVD ve VCD kopyaların her medyada çalışabilir olmasına özen gösterilecek olup VCD kopya gönderilmeyenler ön elemeye alınmayacaktır.) 5. Film ile birlikte filmin adı, yapım yılı, süresi, yönetmeni, filmin kısa konusu, iletişim bilgileri ve katılımcının"Yarışma koşullarını kabul ediyorum" yazısının yer aldığı imzalı bir belge gönderilecektir. 6. Yarışmaya katılacak tüm yapıtlar en çok 20 dakika ile sinirli olacaktır. 7. Yarışmaya katılıp, ön elemeyi geçerek yarışmaya ve gösterime hak kazanan filmlerin festival sırasında ve ileride yalnızca ticari olmayan çevre ve kültür faaliyetlerinde izleyicilere sunulması, TV'lerde gösterilmesi ve çoğaltılması yarışmacılar tarafından kabul edilmiş olacaktır. 8. Seçiciler Kurulu kararı kesindir.9. Aynı yarışmacı birden çok filmle yarışmaya katılabilir.10. Daha önce başka yarışmalara katılan filmler bu yarışmaya katılabilirler.11. Yarışmaya son katılım tarihi 1 EKİM
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  • Müslüm tarihe geçti Müslüm tarihe geçti

   Vizyona girmesi heyecanla beklenen ve vizyona girdiği üçüncü hafta, 3 buçuk milyon izleyici sayısına yaklaşan Müslüm filmi sinema tarihine geçti.

  • Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor

   İngiliz güzel Lily James, başrolünü Mamma Mia filmindeki rol arkadaşı Dominic Cooper’la paylaşacağı yeni filmi için yapımcılarla masaya oturdu.

  • 16 Kasım vizyona giren filmler 16 Kasım vizyona giren filmler

   Bu hafta sinema salonlarında 4'ü yerli 8 film vizyona girecek. Haftanın dikkat çekenleri 4 kadının hayat mücadelesini konu alan Widows, Burcu Biricik ve Mert Fırat’ın başrollerini paylaştığı Her Şey Seninle Güzel ve Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları.

  • Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş

   Dünyaca ünlü bir çok süper kahraman figürünü yaratan Stan Lee, ölmeden önce yeni bir süper kahraman üzerinde çalıştığı ancak tamamlayamadığı öğrenildi.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir