5 Ekim 2006 12:55

Kısa'lar Metro'ya

Ödül, Londra New York Film Akademisi'nde burslu sinema eğitimi!

METRO Group ve TÜRSAK Vakfı'nın işbirliği ile bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek olan METRO Group Kısa Film Yarışması, bu sene 1. ve 2.'yi Londra New York Film Akademisi'ne gönderiyor. Son başvuru tarihi 10 Kasım 2006!Birinci olan filmin yönetmeni Londra New York Film Akademisi'nde 2007 yılında burslu sinema eğitimi ve 2.000 Euro... İkinci olan filmin sahibi de yine aynı akademide, 2007 yılında burslu sinema eğitimi ve 1.500 Euro kazanacak. Yarışmada üçüncülük kazanan filmin yönetmeni ise 1.500 Euro ve Mansiyon kazanan yönetmen de 1.000 Euro ile ödüllendirilecek! Kısa filmine güvenen ve "sinema ve iletişim" alanında ön lisans, lisans ve lisansüstü eğitim gören herkes için ayrıntılı bilgi, metrokisafilm.com adresinde!
Yorumlar
  • Bence önemli olan bütce degil filme verilen emektir. Herkesin sansini denemesi lazim. Kim bilir belki sizin filminiz belki benim filmim birinci gelir.

  • ne dersiniz? arada uçurum kadar fark varken..benim küçük bütçeli filimimin bir şansı olabilir mi? katılmalımıyım?

  • bu yaz başı filmimi çektim...ama kararsızım çünkü yarışmaya 15 milyara mal olmuş filmler katılacak..bense filimi sadece 200 milyona mal ettim..???

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir