22 Mart 2010 16:50

Kitabı mı Filmi mi?

İşte kitabından daha başarılı bulunan 10 film!

Genellikle romandan uyarlanan filmler vizyona girip izlendikten sonra, kitabının daha başarılı olduğu konuşulur. Fakat istisnalar da yok değil. Akıllı bir senarist, yaratıcı bir yönetmen veya başarılı bir oyuncu, bu genellemeyi değiştirebiliyor. Herkesin aynı fikirde olduğu10 film sayabiliriz ki, gerçekten de oldukça başarılı olan romanlarını fersah fersah solladılar.Örneğin Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi. J.R.R Tolkien'in efsane romanları, Peter Jackson'un müthiş yönetmenliğiyle göz kamaştırıcı bir beyazperde deneyimine dönüştü!İŞTE KİTAPLARINI SOLLAYAN 10 FİLM!
Yorumlar
  • Yüzüklerin efendisi harika bir seri filmdir ama kitabı çok çok başka bir dünya.Film kitabın yanına bile yaklaşamaz

  • yüzüklerin efendisi süper ama kitap daha da süper..bu arada godfather 2 diye bir kitap yok..godfather part 1in kitabı var ve evet film kitaptan daha başarılı..

  • Dövüş Kulübünün filmi en az kitabının kendisi kadar iyi; kitap da film de şahane.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir