9 Eylül 2009 10:56

Kıtalararası Başarı

Biray Dalkıran, Afgan MTV ve dünyada yayınlanan etnik MTV nin yarışmasında finale kalan Ghazal'ın Sahar adlı klibini çekti!

Dün, Biray Dalkıran'ın Cennet adlı filminin Psycho Love Story (Sayko Aşk Hikayesi) ismiyle Amerika'da DVD'sinin çıkacağını duyurmuştuk. Bugünse yönetmenle ilgili başka bir habere yer veriyoruz. Görülen o ki Dalkıran başarılı çalışmalarına kıtalararası devam edecek!Afganlar'ın dünya çapındaki sesi Ghazal'ın, Şubat ayında Kırklareli'nin Vize ilçesinde ünlü Yönetmen Biray Dalkıran tarafından adındaki parçasına çekilen klip, Afganistan' da yayınlanan Afgan MTV'si ve dünyada yayınlanan etnik MTV'nin yarışmasında finale kaldı. 2 Günde, 40 kişilik ekiple çekilen klipde asker sevgilisinin çölde kaybolmasından sonra onu arayan kızı oynayan Ghazal, parçanın tutmasından ve klibin çok sevilmesinden dolayı mutlu olduğunu bildirdi. Afganistan'ın ve İslam aleminin ünlü seslerinden Ghazal, Biray Dalkıran'a internet sitesinden ulaşıp çalışmak istediğini bildirmiş, çalışma sonrası Türkiye'yi ve Türk insanlarını çok sevdiğini, bir gün Türkiye'de de albüm yapmak istediğini dile getirmişti. Klip http://www.ghazalmusic.com adlı siteden izlenebilir.
Yorumlar
  • güzel bir başarı sergiledi, tebrikler.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir